top of page

GVERSE: Benzersiz bir açıkdünya deneyimi sunacak ve kullanıcıları sürükleyici ve ilgi çekici ortamda bir araya getirecek.

Project-G (MARKA)

Dijital ortama markanızı entegre ediyoruz. 2D E-ticaret siteleri yerine 3D metaverse'e sen de katıl. Tüm iş kollarını METAVERSE'e taşıyabiliyoruz. Türkiyenin ilk sanal evreni olan Galaxyverse'de sizlere sanal mağaza ve sanal fuar alanı oluşturuyoruz.

Rahatlayın, sosyalleşin, eğlenin ve rekabet edin. Kullanıcılar, 3. Kişi açısı dışında, sanal gerçeklik gözlükleriyle sürükleyici, birinci kişi bakış açısıyla gelip oyun oynayabilir, arkadaşlarıyla eğlenebilir.

ÜRET

Basit araçları kullanarak kendi evini inşa et, sanat eserleri ve daha fazlasını oluşturun, ardından ödüller kazanmak için etkinliklere katılın.

PARTNERS

OUR

PROJELERİMİZ

GVERSE SAKİNLERİ, GAYRİMENKUL SAHİPLİĞİ, REKLAM GELİRİ, OYUN OYNAMA VE ÇOK DAHA FAZLASIYLA GELİR ELDE EDEBİLECEKLER.

mutatntorman.png
Çapa 1
şeritarka.png
Dark-Background  _edited_edited_edited_e

Metaverse hakkında Youtube, Telegram ve Twitter bilgileri çok kopuk. Galaxyverse, ise Metaverse'ü anlamanıza kolaylık sağlayacaktır. Kullanıcıların açık ve samimi bir ortamda gelip öğrenebilecekleri bir merkez olarak konumlandırarak bu sorunun üstesinden gelecektir.

ÖĞREN

GAME 
CREATOR

Oyun mekanikleri, dünyaları ve hikayeleri hayal ediyorsanız; sizlerin deneyimlemek istediği oyunları oluşturuyoruz.

Adsız tasarım (26).png
website1 (13).png

DIGITAL

MARKETİNG

Sosyal medya yönetiminizi

e-standartlara uygun şekilde yönetiyoruz. Marka bilinirliği ve sürekli güncel müşteri kitlesi sunuyoruz. Ürünlerinize erişimi arttırıyoruz.

bottom of page