top of page

HİZMETLERİMİZ

 
 
 

Şirketinizi sanal dünyalara taşımanız için yapmanız gereken aşağıdaki kartlardan "Sanal Dünya" uygulamalarında hangi iş kollarına çözüm ve yenilik getirebileceğinize bir göz atın. Eğer farklı bir fikriniz varsa veya proje görüşmek isterseniz bizimle iletişime geçin. Ayrıca size bir demo proje hazırlayabiliriz.

İnşaat

 
 

Yeni geliştirilen dijital alanlar hem ucuzladılar hem de daha özgür tasarımları kısa zamanda yapabilmemize olanak sağladılar. Ayrıca 360 turları web sitesi aracılığıyla mobilden ya da bilgisayardan gezebilmek daha keyifli bir hal aldı.

Gerçeklikle sanallık arasındaki bu sınırın iyice incelmesine yol açacak artırılmış gerçeklik özellikleri de var.

Toplantı

 
 

İnternet kullanımının artması ile online toplantılar daha da yaygın hale gelmiştir. Ofise gidemeyen birçok çalışan, bu toplantılarını online ortamda gerçekleştirmeyi tercih etmektedir.

Sanal ortamda yapılan toplantılar zamandan tasaruf edilmesini sağlar. Çalışanlar istedikleri zaman istedikleri yerde toplantı yapma olanağına sahip olurlar.

Eğitim

Son zamanlarda teknolojinin gelişmesiyle birlikte yeni eğitim yöntemleri de oluşmaya başladı. Bu yöntemlerden biri de metaverse sınıfları oldu. Öncelikle metaverse sınıfları, öğrencilere sanal bir dünyada eğitim alma imkânı sunar. Bu sınıflar, öğrencilerin sanal avatarları aracılığıyla etkileşime girdiği, 3D grafiklerle oluşturulmuş bir dünya içerir.

Turizm

 
 

Sanal turizm pazarı, farklı ülkelerde yaşayan insanların farklı şehirlere sanal gerçeklikte seyahat etmesine izin veren alternatif turizm türüdür. Tatile gitmek isteyen bir tatilci, satın almak istediği tatil destinasyonunun avatar satış temsilcisi ile görüşüp otel rezervasyonunu yaptırabilecek ve tatilini geçireceği otelde avatarıyla dolaşma imkanına sahip olabilecektir.

Oyun

Oyun tutkunları ve macera arayanlar için mükemmel bir adres olan , her platformda benzersiz oyun deneyimleri sunar. PC, mobil ve VR platformlarında çeşitlilik sunan geniş oyun yelpazemizle, her türden oyuncuya hitap ediyoruz. Yenilikçi oyun mekanikleri, göz alıcı grafikler ve sürükleyici hikayelerle dolu dünyamızda, maceradan stratejiye, bulmacadan aksiyona kadar her türden oyunu bulabilirsiniz. Oyunlarımız, teknolojinin son sınırlarını zorlayarak sizlere unutulmaz anlar yaşatmayı hedefler. her yaştan ve her zevkten oyuncunun yeni favori oyununu keşfetmesi için ideal bir başlangıç noktasıdır. Hayalinizdeki oyun deneyimini yaşamak için bizimle bu yolculuğa çıkın.

bottom of page