top of page
Galaxyverse Logo

İNŞAAT

Sanal gerçeklik gözlükleri bir süre önce hayatımıza girdi ve özellikle inşaat sektörü için yepyeni bir dünyanın kapılarını araladı. Yeni geliştirilen dijital alanlar hem ucuzladılar hem de daha özgür tasarımları kısa zamanda yapabilmemize olanak sağladılar. Ayrıca 360 turları web sitesi aracılığıyla mobilden ya da bilgisayardan gezebilmek daha keyifli bir hal aldı. Gerçeklikle sanallık arasındaki bu sınırın iyice incelmesine yol açacak artırılmış gerçeklik özellikleri de var.

Sanal gerçeklik dünyasında kısa bir gezinti yapmak ister misiniz?

Gverse.png

MİMARİ

Sanal yapılar, mimari danışmanlık hizmeti alanında örnek daire veya yapı turu sırasında gerçekçi bir deneyim sunar. Bu yapılar, zemin, duvar, koltuk, sehpa ve diğer eşyaların renkleri veya tarzlarının hızlı bir şekilde değiştirilmesine imkan sağlar. Böylece müşteriler, yapı içindeki değişiklikleri önceden görebilir ve karar vermeden önce farklı seçenekleri deneyebilirler.

Mimar veya mühendisin araştırma ve inceleme yaptığı belgeler, ürünlerin teknik bilgileri gibi detaylar da sanal ortamda sunulabiliyor ve ürünlerin gerçek boyutlarını ve özelliklerini daha iyi anlayarak müşterilerin ihtiyaçlarına uygun ürünler seçmelerine yardımcı olunuyor. Kağıt üzerindeki çizimlerin anlatamadığını, içinde gezerek anlayacaksın.

İÇ MEKAN

Projeler

Ürünlerin puanlama bilgileri gibi detaylar da sanal ortamda sunulabiliyor ve müşterilerin beğenisine uygun ürünler üretilmesine yardımcı olunuyor. Bu müşterinin gözünde sizin açınızdan hem güven sağlayacaktır, hem de müşterileriniz neler yapabilecekleriniz konusunda bilgi sahibi olacaktır.

İnşaat alanında iletişim engelleri kırılmakta ve iş birliği daha kolay hale gelmektedir. Google Maps 360 tur özelliği sayesinde, inşaat projeleri hakkında detaylı bilgiye sahip olmaları için önce bölgeyi gezme imkanı da sunulmaktadır.

bottom of page